POZOR

Bulimička 9.díl

Jakékoliv pozvání na večeři a společenské akce se pro mne staly noční můrou.

Mám rande a docela se těším…..docela,… samozřejmě řeším, co na sebe. Ve všem vypadám tlustě. Při výšce 177 cm, vážím 56 Kg…..!!!! Zrcadlo v pokoji je tak nastavené, že se vidím opravdu ze všech stran. Modeluji situaci v restauraci a jako usedám ke stolu…., sakra, v přiléhavých šatech se mi dělají špeky, mám na břiše hnusné varhánky, co s tím…do večera už nebudu nic jíst. Otvírám lednici, nic tam není. Udělám si hezký den, jdu nakoupit… Půl šišky sekaný a od každého salátu prosím plný kelímek, 10 rohlíků, 5 žloudkových řezů. S trofejí utíkám domů…, pěkně si to vyrovnám na stůl, připravím knížku na čtení a dám se do toho. Zvoní telefon, neberu ho, nechhci být při své žrací orgii rušena. Jídlo dostatečně zapíjím, aby se dobře zvracelo. Během hodiny celý nákup sním, skóre zvracení asi 10 x. Najednou si připadám hubeně….na večer se ale rozhodnu raději pro kalhoty. Soukám se do velikosti 36, no ještě pár kg musí dolu…., k riflím volím volnější košili.

IMG_1767

Koukám do jídelního lístku a potí se mi ruce. Dala bych si všechno od shora dolů, nemůžu na rande ale zvracet…!!!! Volím jen listový salát…”Opravdu už nic jiného nechceš”??….”večer už moc nejím)))))” Pomalu přežvykuji salát, přítel zdolává steak…. Mám na něj hroznou chuť (myslím ten steak), závidím mu ho. Dává mi ochutnat, je mi hrozně…., přemýšlím o salátu….,ten dresing byl asi s medem, odcházím na WC a salát tam posílám. Z kohoutku se ještě napiju vody a “žaludek důkladně propláchnu”, zvracím už jen vodu, jsem čistá. Pro jistotu si beru TicTac, Vracím se s dobrou náladou…,dám si ještě víno…..:-) Probouzím se v posteli oblečená, vůbec nic si nevybavuji, musela jsem být “na mol”!!!! Nikde nikdo, bolí mne hlava, v předsíni mám vzkaz, ať zavolám. Moc se mi do toho nechce….”ahoj, strašně jsi se rychle zlískala, upadla jsi na baru”…to je trapas, nemůžu nikomu ale říct, že piju na lačnej žaludek, musela bych s pravdou ven. Po každé dopadnu stejně, nesnědené jídlo doháním pitím, ve kterém zatím nevidím kalorické nebezpečí…!!!!!

Po dobu hodně let, trávil můj žaludek vlastně jen alkohol.

(Rubrika Škola života jsou příspěvky čtenářů bez úprav redakce. Pokud máš svůj příběh nebo zkušenost, o kterou se stojí podělit, můžeš se registrovat a napsat nám o tom.)

Další od stejného autora

Bulimička 1.díl

Nevím přesně, proč jsem se rozhodla sepsat tyto příběhy, ale vím přesně, že trvalo hodně let, …