POZOR

Dnes: ZŠ Slovanské náměstí Brno

Posílejte nám tipy na propagační materiály Vaší školy na info@mofajz.cz nebo se s námi jen podělte o zajímavé zážitky z každodenního života na Vaší škole.

Konečně se nám ozval také někdo z Brna :-). Dnes uvádíme prezentaci ZŠ Slovanské náměstí 2 v Brně. Hned na úvod prezentace se dozvíme, že škola má více než 100 let od svého založení. Pyšní se mimo jiné také rozšířenou výukou jazyků. Vyučují zde nejen angličtinu ale i němčinu, francouzštinu a ruštinu. Výuka jazyků probíhá již od 1. třídy. Škola má také zaveden svůj vlastní informační systém pro komunikaci mezi žáky, učiteli a rodiči. Kromě jiného má přehledné a informativní webové stránky. Pro další zajímavosti se již podívejte na jejich video.

Rádi si přečteme Váš názor na tuto prezentaci, ale také uvítáme zdařilé video a jiné propagační materiály Vaší školy, které po odsouhlasení umístíme v rubrice Školy. Své návrhy nám posílejte na adresu info@mofajz.cz a do předmětu zprávy prosím dejte slovo Školy.

Zároveň také můžete oblíbené prezentace ohodnotit nahoře pod obrázkem. Po Novém roce spustíme soutěž o prezentaci školy roku – buďte v předstihu.

Oficiální stránky školy: http://www.zsslovanak.cz

 

 

 

Další od stejného autora

Vánoce v zahraničí – Guinness nebo KFC

Co vás čeká a nemine, když budete trávit Vánoce v zahraničí? Podívali jsme se na některé …